Vítejte v mém světě harmony garden,

eva-maxova

děkuji vám za pozornost, kterou věnujete této stránce, a přeji si, abyste zde nalezli to, co vám může být prospěšné a užitečné na vaší cestě životem.

Těším se na osobní setkání s vámi a přeji vám šťastné a radostné dny.

 

Mé studio nese název harmony garden, tedy harmonická zahrada, a pro všechny příchozí se právem stává oázou klidu, harmonie a nových možností. Lidský život je jeden velký příběh a každý v skrytu duše touží, aby byl nejhezčí, nejdelší a s dobrým koncem. Je spousta věcí a událostí, které si během života člověk řídí sám. Často však mívá pocit, že stojí na rozcestí a neví kudy kam. Dostaví se pocit prázdna, samoty, fyzického a psychického vyčerpání, nepochopení partnerem, nenaplněných snů, obav, pocit vnitřních úzkostí a strachů.

Tajemství, jak prožít svůj život naplno, spočívá ve znovunalezení základních životních radostí, odhalení zdrojů úspěchu a pocitu své vnitřní svobody. Vrátit se zpět k sobě samému, začít si znovu plnit svá přání, získat zpět ztracené sebevědomí, zlepšit vztahy s lidmi, s partnerem, dělat smysluplnou práci a najít rovnováhu mezi osobním a pracovním životem.

Ne vždycky je ale člověk schopen poradit a pomoci si sám, ani pomoc nejbližšího okolí nemusí přinést očekávané výsledky. V případě stavů nejistot, stagnace, nebo životních pádů je dobré mít po svém boku opravdového přítele, a tím se v daný okamžik stává právě osobní kouč.

Koučování je moderní fenomén dnešní uspěchané doby, a tak i v naší zemi ke klientům promlouvá celá řada certifikovaných, a pochopitelně těch nejlepších koučů. I já patřím mezi certifikované kouče s psychologickým vzděláním a příslušnými certifikáty. Oproti mnohým však považuji koučování za své skutečné poslání, které jsem si po zralé úvaze zvolila jako svou životní cestu. Koučování je mocná výzva, nekončící proces, plný nástrojů a účinných strategií, který postupně klientovi otevírá novou dimenzi života. Po zkušenostech, které jsem prací a setkáváním s mými klienty získala, jsem došla k závěru, že mnohé problémy mají své kořeny v minulosti, mnohé zdravotní potíže, s nimiž se klient potýká, jsou psychosomatického původu. Všechno má své řešení a cesta k němu, může vést právě přes koučování osobního rozvoje a růstu u mě v harmony garden.

Svým klientům nabízím profesionální, komplexní a maximální službu. Když je třeba, využívám po klientově souhlasu pro práci s ním i techniku emoční svobody, účinné postupy reflexní terapie, pomáhající celkovému zklidnění a harmonizaci organismu. Často se ukazuje, že teprve pak může u mnohých mužů a žen pojmenování požadavků a společného ujasnění s vizí osobního rozvoje a růstu. Mnou připravený osobní program rozvoje osobnosti je vlastní cestou k úspěchu každého jednotlivce. A ten je tu prioritou.

Protože, jde o to, nemít sny, že jste někým jiným. Jde o to žít život naplno a být sám sebou!

Vaše Valerie